گروه نیک خواه به دنبال خلق ارزش های پایدار در صنایع کشور است و هرکدام از زیرمجموعه ها، در راستای تحقق این هدف اصلی حرکت می کنند.

بازرگانی نیک خواه به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه، ماموریت خود را بر سه بخش بنا نهاده است؛ واردات تخصصی کالا، تزریق تکنولوژی های روز دنیا به صنایع کشور، و تامین اقلام اساسی. در این راستا تیم گسترده ای از حرفه ای ترین ترخیص کاران و کارشناسان بازرگانی خارجی را در کنار هم قرار داده ایم و همچنین همکاری خود را با بزرگترین تولیدکنندگان جهان آغاز کردیم تا به پیشرفت سطح تکنولوژی صنایع کشور کمک موثری کرده باشیم و همچنین به تامین اقلام اساسی موردنیاز کشور کمک قابل قبولی کرده باشیم.

قطعا یکی از دغدغه های ما کمک به رشد تولیدکنندگان ایرانی نیز بوده است که در همین راستا زیرمجموعه دیگر گروه، ایران مدیوم به عنوان یک شرکت توسعه صادرات، ماموریت خود را صادرات محصولات تولید داخل قرار داده است.

به عنوان بنیانگذار و مدیریت گروه و به نمایندگی از تمام کسانی که در گروه نیک خواه فعالیت می کنند متعهد می شوم که همواره به دنبال ارتقای سطح کیفی محصولات و خدماتمان و در جستجوی راه حل های مناسب برای چالش های صنایع کشور باشیم.

به امید ایرانی سرافراز

امیر نیک خواه

مدیرعامل گروه نیک خواه